• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
Dziś jest sobota 17 listopada 2018, dziś są imieniny: Grzegorza i Salomei

Nauczyciele w naszej szkole

dodano: 2018-10-01 11:36:39 | drukuj drukuj

Dyrekcja:

ARKADIUSZ AUGUSTYNIAK - DYREKTOR

HALINA KOŁODZIEJSKA - ZASTĘPCA DYREKTORA

 

Nauczyciele klas I - III:

Teodozja Rosołek - wychowawca kl. Ia

Danuta Wąsik - Zawieja - wychowawca kl. Ib

Renata Pomsta - wychowawca kl. IIa

Małgorzata Ciesielska - wychowawca kl. IIb

Janina Momot - wychowawca kl. III

 

Nauczyciele uczący w klasach IV - VI:

Irena Syguła- wychowawca kl. IVa

nauczyciel matematyki

Andrzej Wołoszyn - wychowawca kl. IVb

nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie

Karina Stocka - wychowawca kl. Va

nauczyciel matematyki

Bernadetta Mockało - wychowawca kl. Vb

nauczyciel historii, języka polskiego, logopeda

Piotr Kejs - wychowawca kl. Vc

nauczyciel wychowania fizycznego

Małgorzata Stachniuk - wychowawca kl. VIa

nauczyciel matematyki

Sylwia Zarzycka - wychowawca kl. VIb

nauczyciel techniki i plastyki

Izabella Senda - wychowawca kl. VIIa

nauczyciel przyrody

Małgorzata Michalska - wychowawca kl. VIIb

nauczyciel języka polskiego

Hanna Borowiec - wychowawca kl. VIIIa

nauczyciel geografii i muzyki

Halina Kołodziejska - wychowawca kl. VIII b

zastępca dyrektora, nauczyciel języka polskiego

Beata Augustyniak - pedagog, nauczyciel plastyki

Elżbieta Baranowska - pedagog

Agnieszka Bitner - nauczyciel chemii i informatyki

Michał Kępa - nauczyciel języka niemieckiego i wychowania fizycznego

Żaneta Grabarczyk - nauczyciel języka niemieckiego

Alicja Mazan - wychowawca świetlicy

Agata Mróz - Makowski - nauczyciel fizyki

Elżbieta Mrzygłocka - nauczyciel języka polskiego

Andrzej Mrzygłocki - nauczyciel wychowania fizycznego, edukacji dla bezpieczeństwa

Władysław Nalepka - nauczyciel religii

Mieczysław Pasierbik - nauczyciel języka angielskiego

Elżbieta Podleśna - bibliotekarz

Dariusz Siek - nauczyciel religii

Beata Tołyż - wychowawca świetlicy

Justyna Senko - wychowawca świetlicy

Robert Urban - nauczyciel wychowania fizycznego

Andrzej Wołoszyn - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie

Izabela Wołoszyn - nauczyciel historii, informatyki

Karolina Żarczyńska - nauczyciel języka angielskiego

Licznik